logo

O nás

Martin Krystýnek

Martin Krystýnek

Fotograf

  • fep logo

Fotografovaniu sa profesionálne venujem od roku 2010, kedy som pôsobil v Južnej Amerike, najmä v Paraguaji, kde som nadobudol potrebné skúsenosti aj vďaka fotografovaniu miestnych vysoko postavených a vážených osôb, rôznych ľudí zo showbiznisu či modeliek. Počas rokov strávených fotografiou som dokázal zo svojho mena vybudovať značku a získať množstvo skúseností a pracovných úspechov.

V novembri 2013 som bol prijatý do APFSR (Asociácia profesionálnych fotografov SR), ktorá je okrem iného členom Európskej federácie profesionálnych fotografov – FEP.

Od februára 2014 som držiteľom medzinárodného ocenenia “Európsky fotograf”.

V júni 2014 mi bol udelený titul QEP – (Qualified European Photographer), čo je druhé najvyššie európske ocenenie určené pre profesionálnych fotografov. Titul udeľuje Federácia európskych profesionálnych fotografov (FEP) na základe nominácií členských organizácií zo všetkých krajín Európy.

V decembri 2015 som bol zvolený za predsedu Asociácie profesionálnych fotografov Slovenskej republiky (APFSR).

Moje práce sa objavili na titulných stránkach viacerých magazínov a časopisov v Paraguaji, Argentíne, v New Yorku, a to hneď niekoľko mesiacov po sebe. Momentálne mám fotografie publikované v niekoľkých medzinárodných knihách venujúcim sa fotografiám.

Od decembra 2014 som získal vyše 300 medzinárodných ocenení, zlatých, strieborných a bronzových  medailí, čestných uznaní a nominácií v najprestížnejších fotografických súťažiach po celom svete. V januári 2015 mi bol v Londýne udelený titul Nude Photographer of the Year 2015.

Z rokmi získaných skúseností dnes ponúkam svojim zákazníkom kvalitné a profesionálne služby nielen na Slovensku ale aj v zahraničí.

Momentálne sa venujem aj porotcovaniu na medzinárodných fotografických súťažiach a som aj kurátor v najväčšom foto portáli 1x.com.

 

Ocenenia:

Zoznam ocenení a certifikátov si môžete pozrieť v galérií ocenení.

Samostatné výstavy:
2016 Ocenená krása OC Max Trenčín
2016 Ocenená krása OC Max Trnava
2015 Ocenená krása OC MAX Poprad
2015 Tatranská galéria Poprad – Sensual Beauty
2013 Restaurant Forum Sabbathae
2012 Restaurant Forum Sabbathae

Spoločné výstavy:

2018 Red Dot, Miami
2018 APFSR – Tatranská galéria, Poprad
2018 Art Expo, New York
2017 International Photo Awards Russia, Crimea
2017 Art of Nude Photography, Linz, Austria
2017 APFSR Caraffova väznica
2016 ASSF Svadba v obrazoch
2016 ESPACE BEAUREPAIRE Paris
2016 Art of Nude Photography, Linz, Austria
2016 ASSF Svadba v obrazoch
2015 ASSF Svadba v obrazoch
2014 Galéria Caraffova väznica
2013 Galéria Caraffova väznica Prešov – ocenenie ZLATO (akt), 3x finalista

Patrícia Špániková

Patrícia Špániková

Make-up Artist

Patrícia Španíková Make Up Artist

Patrícia je profesionálna vizážistka, ktorá sa líčeniu venuje od roku 2009. Líči svadobný, večerný make up, ale aj jemný make up na bežné nosenie. Vďaka praxi, ktorú nadobudla líčením mnohých neviest, modeliek či známych osobností je odborníčkou v oblasti dekoratívnej kozmetiky. Poskytuje taktiež aj odborné poradenstvo a organizuje kurzy líčenia.

Od začiatku roka 2016 je aj distribútorom značky Make-Up Studio Professional.

Vďaka jej šikovným rukám sa z Vás stane kráľovná večera, svadby či módneho editorialu.

Jej prácu si môžete pozrieť na http://www.facebook.com/patrisspanikova.

Kontakt: +421 903 658 585 mailto:patricia.spanikova@gmail.com

Ivana Petrušová

Ivana Petrušová

Bloger

S fotografom spolupracuje od roku 2013. Okrem písania blogov, ktorému sa venuje duálne, pre fotografa Martina i súkromne na blogu Sweet Lady Lollipop, sa realizuje aj v oblasti stylingu, kde rada využíva svoj cit pre módu a kombinovanie, či ako asistent pri foteniach, kde prispieva svojimi nápadmi. Rada vám poradí v oblasti módy či krásy. Je víťazkou súťaže Miss Stredných Škôl 2013.

Sebastián Kučkovský

Sebastián Kučkovský

Filmmaker

Sebastián Kučkovský je mladý začínajúci filmmaker a momentálne aj študent gymnázia Kukučínova v Poprade. Tvorbe videií a fotografií sa venuje od svojich trinástich rokov. S fotografom Martinom Krystýnkom spolupracuje od leta roku 2015. V budúcnosti by sa chcel naďalej venovať tvorbe videií.

Frederika Kovalčíková

Frederika Kovalčíková

Marketing specialist

S fotografom spolupracuje od roku 2012. Krásna modelka a šikovná blogerka, ktorá sa okrem iného venuje i asistenciám pri foteniach a je kreatívnou dušou tímu. Bloguje na svojom súkromnom blogu BobinkaL., ako aj na Martinovom blogu.

Slavomír Krafčík

Slavomír Krafčík

SaaS konzultant

„Robte viac a pracujte menej“ používaním IT technológie.

Kvôli zvýšeniu produktivity a efektivity si táto doba vyžaduje modernejšie riešenia, ktoré pomôžu firme zvýšiť výkon.
Viem, že spoločnosti musia spolupracovať a inovovať, aby zvíťazili v konkurečnom boji. Mať prehľad a prieniesť do firmy riešenie je to, načo sa špecializujem … Work better, live better 🙂

Matúš Jančík

Matúš Jančík

Programátor

Originals, s.r.o.

Sme malá IT spoločnosť, ktorej cieľom je prinášať klientom efektívne riešenia, ktoré im uľahčia život a zvýšia predaj ich produktov a služieb.

Medzi naše služby patrí najmä vývoj webových aplikácií, aplikácií pre Facebook a iné sociálne siete a aplikácií pre mobilné telefóny. Tvoríme a odosielame emailové kampane, vzájomne spájame rôzne online služby a vytvárame API rozhrania pre jednoduché marketingové aplikácie, ale aj pre zložitejšie intranetové informačné systémy. Vyvíjame vlastné webové aplikácie pre rôzne športové disciplíny.

S Martinom sme v pravidelnom kontakte už niekoľko rokov a oceňujeme jeho profesionálny a zodpovedný prístup, vďaka ktorému denne odvádza kvalitnú a profesionálnu prácu.

René Blažek

René Blažek

Programátor

Pin It on Pinterest

Share This