logo

TWiiNS

Je pol siedmej a my vyrážame za dobrodružstvom. Oči rozlepené tak napoly, no napätie by sa dalo krájať. Avšak nie také, aké ho poznáme zvyčajne. Skôr zvedavosť a vzrušenie z toho, čo príde. Predsa len, stretnúť svoje detské idoly, rozprávať sa s nimi a dokonca asistovať pri ich fotení, to nie je len tak! Kohože sme mali tú česť zachytiť na fotografiách?

V čase, kedy väčšina z vás ešte sladko spala, sme my v ateliéri v Trenčíne rozkladali techniku na fotenie a v tom momente sa vo dverách zjavili dve nádherné mladé dámy. Podobné, ako vajce vajcu a usmiate, ako slniečka. Obe krásne, obe so skvelými postavami, obe štýlové, obe talentované a najmä, nesmierne sympatické. Daniela a Veronika Nízlové, spevácke sesterské duo, ktoré pravdepodobne poznáte pod menom Twiins.
Traduje sa, že “celebrity” sú arogantné, neprístupné a namyslené bytosti, ktoré zjedli všetku múdrosť, krásu a talent sveta. Či chcete alebo nie, táto povera u dievčat neplatí. Sú síce dobre známe, či už doma alebo za hranicami, no majú za sebou dlhú cestu a všetko, čo dnes majú a čo sa im aj po toľkých rokoch na scéne darí úspešne robiť, je zásluhou tvrdej driny. Z rozhovoru s nimi mi bolo viac než jasné, že sú si vedomé všetkého, čo dosiahli a že si to náležite vážia. Ak by ste hľadali čo i len malý záblesk arogantného správania, hľadali by ste márne. Obe sú pokorné a milé. Ak by ste hľadali v ich prejave neprístupnosť, mrhali by ste časom. Radšej by ste ten čas mali využiť na rozhovor s nimi, ktorým by ste dozaista zistili, že sú úplne “normálne” baby, s ktorými sa dá pozhovárať o čomkoľvek. Ak by ste o nich chceli tvrdiť, že sú namyslené, dajte si pozor. Za to klamstvo by vám tiotižto mohol narásť dlhočizný nos ako Pinocchiovi.

Dievčatá sme fotili v štýle kolekcie Sensual Beauty (v ktorej sa nájde miesto i pre vás, ak máte záujem, stačí nám napísať), kde vynikla ich zmyselnosť a prirozenosť. Na pár fotkách sme použili aj šperky od Petry Toth, ktoré sú rovnako krásne, ako Danielka a Veronika. Počas celého fotenia boli v dobrej nálade (aspoň dúfam!) a veľmi dobre sa nám s nimi pracovalo.

Priznám sa, bol to pre mňa “zážitok”, vidieť ich naživo a spoznať ich. Keď niekoho “žeriete” od vydania ich prvého albumu v roku 2000 (mala som päť) až do dnešného dňa, je to splnený sen. (Vďaka, Martin ;))

Love, peace and dreams Ivanka

https://www.facebook.com/TWiiNSmusic
https://www.youtube.com/user/TWiiNSofficial
http://instagram.com/twiinsmusic#

  • preloading
    <br />
<b>Notice</b>:  Undefined variable: attatchmentID in <b>/nfsmnt/hosting1_2/8/b/8bf655e9-fc9e-400d-a490-fa412d8cb7b4/martinkrystynek.com/web/wp-content/plugins/imaginem-shortcodes-r4/shortcodes/portfolio-blocks.php</b> on line <b>130</b><br />
  • preloading
  • preloading
  • preloading
  • preloading
  • Share

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pin It on Pinterest

Share This