logo

Miniveľtrh svadba

KEŽMAROK, 27. FEBRUÁRA 2016
Posledná februárová sobota patrila v Kežmarku jednému z najzásadnejších životných míľnikov, ktorým bezpochyby je svadba. Kežmarský hotel Hviezdoslav pripravil nultý ročník svadobného miniveľtrhu pod Tatrami, určeného nielen pre svadobné páry, ale predovšetkým pre poskytovateľov svadobných služieb z regiónu.
Podujatie však nemalo ambície prilákať iba lokálnych návštevníkov, bolo otvorené všetkým záujemcom o kvalitné a nadštandartné služby. Manažérka hotela, Maja Brezinová, hovorí: „Radi sme pod našou strechou združili v tento deň čo najviac služieb, ktoré sú pre svadobčanov nevyhnutné. Poradili, čoho sa pri organizovaní svadby vyvarovať, aké farby a šaty teraz letia, ako zvoliť správny svadobný dar, ako zorganizovať svadbu na hrade a vlastne čokoľvek, čo návštevníkov mohlo okolo prípravy ich velkého dňa zaujímať. A samozrejme, ochutnali svadobné menu od nášho šéfkuchára. Našim zámerom je poskytnúť platformu providerom z regiónu a ukázať, že sú to všetko profíci, ktorí sa orientujú v najnovších trendoch.“
27. februára teda v Kežmarku nechýbali zástupcovia tých naj svadobných a eventových agentúr, cukrárov, fotografov, vizážistiek, kaderníkov, tanečných škôl a mnohých ďalších. „Pre budúce nevesty a ženíchov, ale aj ich rodinných príslušníkov a priateľov, sme pripravili na daný víkend aj tematický pobyt, takže okrem všetkých profesionálov im boli k dispozícii aj služby hotela.“ dodáva Brezinová.

My sme spolu s hotelom Hviezdoslav pre Vás pripravili zaujímavú súťaž o víkendový pobyt s raňajkami v Hotely Hviezdoslav v Kežmarku. Stačí ak správne zodpoviete súťažnú otázku a správnu odpoveď pošlete do správy na FB stránku hotela.

Súťažná otázka:

Koľko unikátnych lôg (značiek) partnerov sa nachádza vo videu?

Odpoveď: posielajte v správe na Boutique Hotel Hviezdoslav

Výhercu vyžrebuje zástupca hotela 27. marca 2016.

Video: Sebastián Kučkovský

  • Share

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pin It on Pinterest

Share This