logo

La Grande Photo Awards

11. máj 2016, Paris / New York

Najočakávanejšie výsledky za posledné mesiace sú von. La Grande Photo Awards 2015 so sídlom v Paríži a New Yorku minulý mesiac vyhlásili výhercov a nominantov svetovej súťaže.
1. miesto v kategórii ADVERTISING, čestné uznanie v kategórii PEOPLE a 19 nominácii za fotografie v kategóriach CHILDREN, FINE ART, NUDE, PEOPLE, PHOTOJOURNALISM, PORTRAIT a WEDDING mi zabezpečilo účať na výstavách v New Yorku a Paríži a prezentáciu v knihe La Grande Photo Book.

Krystynek-Martin_Advertising_Opal Krystynek-Martin_FineArt_Klaudia Krystynek-Martin_FineArt_Maternity Krystynek-Martin_Children_Love Krystynek-Martin_Children_MorningRoutine Krystynek-Martin_Children_Swimming Krystynek-Martin_Nude_Curves Krystynek-Martin_Nude_Maternity Krystynek-Martin_Nude_Paula Krystynek-Martin_Nude_Sisters Krystynek-Martin_Nude_SummerInTheCity Krystynek-Martin_People_BallandoNellaLuce Krystynek-Martin_People_Dancer Krystynek-Martin_Photojournalism_Bart23 Krystynek-Martin_Photojournalism_Swimming Krystynek-Martin_Portrait_Lucia Krystynek-Martin_Wedding_Pray Krystynek-Martin_Wedding_Tatrasmartinkrystynek.com-0007

  • Share

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pin It on Pinterest

Share This