logo

Pod hladinou

„O siedmej pred Aqua.“ Súhlas s touto vetou sme spolu s Baškou Lučivjanskou ráno síce trošku ľutovali, keď sme skákali do chladnej vody plaveckého bazéna a spoločnosť nám robili akurát tak budúce (nádejné) hviezdy plaveckého neba, no v konečnom dôsledku sa nám potvrdilo pravidlo, že pre krásu sa trpí a čas od času sa to oplatí vydržať.

O siedmej ráno sme sa všetci traja stretli v AquaCity Poprad, vonku mrzlo a my sme s plavkami v taškách kráčali k bazénu. Dnes sme si vyskúšali fotenie pod vodnou hladinou. Obliekli sme plavky či šaty a šup do vody! Martin už s podvodným fotením skúsenosť mal, ako ste mohli vidieť tu, no pre mňa a Bašku bolo takéto fotenie prvou skúsenosťou. Voda bola studená, oči sem-tam štípali, no bolo to úžasné! Najlepší bol moment prekvapenia, aké budú fotky, keďže sa pod hladinou ten pohyb veľmi nedá kontrolovať a nikdy sme vopred nevedeli, čo sme vlastne stvárali. Čoskoro sme boli hotoví a plní očakávania, aké budú fotky.

Chcete vidieť, ako vyzerajú? Tak nahliadnite, nech sa páči…

Love, peace and underwater

Ivanka

Foto: Martin Krystýnek

  • preloading
    <br />
<b>Notice</b>:  Undefined variable: attatchmentID in <b>/nfsmnt/hosting1_2/8/b/8bf655e9-fc9e-400d-a490-fa412d8cb7b4/martinkrystynek.com/web/wp-content/plugins/imaginem-shortcodes-r4/shortcodes/portfolio-blocks.php</b> on line <b>130</b><br />
  • preloading
  • preloading
  • preloading
  • Share

2 komentáre

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pin It on Pinterest

Share This