logo

Monthly Archives: február 2016

Daniela

Make up: Patrícia Špániková Foto: Martin Krystýnek Video & edit: Sebastián Kučkovský model: Daniela K.  

Miniveľtrh Svadba 2016

Budúce nevesty a ženísi zbystrite pozornosť. Hotel Hviezdoslav v Kežmarku Vás pozýva na miniveľtrh Svadba. V sobotu, 27. februára od 10:00 hod. na Vás čaká foto prezentácia Martina Krystýnka, beauty corner Patrície Špánikovej, spoločenské tance, svadba na hrade, svadobné obrúčky, šaty exkluzívnych značiek, tasting menu, svadobné dary a skvelá výhra – víkendový pobyt v 4-hviezdičkovom hotely. Ak by ste mali záujem pozrieť si našu prácu, vyskúšať svadobné líčenie od Paťky, prípadne sa zaujímate o ostatné svadobné služby, neváhajte a príďte sa […]

One Eyeland Awards 2015

Rok 2015 bol veľmi plodný čo sa týka fotografií a úspechov a tak som opäť skúsil šťastie v prestížnej svetovej súťaži One Eyeland Awards 2015. Oficiálne výsledky boli vyhlásené pred malou chvíľou a pozrieť si ich môžete tu. Bronze award + 6x Finalist Okrem mňa sa súťaže zúčastnili aj kolegovia z Asociácie profesionálnych fotografov Slovenskej republiky (APFSR), Jano Štovka, Pavol Delej a Miqo Cash. K oceneým fotografiám im srdečne gratulujem. Som rád, že sa pomaličky buduje skvelý tím, ktorí vo […]

Melissa

Foto: Martin Krystýnek Video: Sebastián Kučkovský Model: Melissa M.   Melissa Backstage from photo shooting from Sebastian Kuckovsky on Vimeo.  

Lucia G.

Foto: Martin Krystýnek Make up: Patrícia Špániková Video: Sebastián Kučkovský Model: Lucia G. – Elite Bratislava

Karin A.

Foto: Martin Krystýnek Make up: Patrícia Špániková Video: Sebastián Kučkovský Model: Karin A. Retouching Timelapse – Karin A. from Sebastian Kuckovsky on Vimeo.

Viki V.

Foto: Martin Krystýnek Make up: Patrícia Špániková Video: Sebastián Kučkovský Model: Viki V. Behind the Photo – Viky V. from Sebastian Kuckovsky on Vimeo.

Pin It on Pinterest